Ražotāji
Jaunumi

1875 - „Rapitest“ saulės skaičiuoklė

„SunCalc“ yra saulės šviesos skaičiuoklė. Tai matuoja sukauptų saulės spindulių kiekį, kuris patenka į tam tikrą sodo tašką augalų vegetacijos laikotarpiu.
Ražotājs: Luster Leaf
€37,80

  

   Visiems augalams augti ir klestėti reikalingas tam tikras saulės radiacijos lygis. Augalai fiksuoja saulės energiją ir paverčia ją įvairiomis cheminės energijos formomis. Procesas, kurio metu tai vyksta, vadinamas fotosinteze.

 Šis patentuotas elektroninis procesas suteikia galimybę suderinti augalui reikalingą šviesos kiekį (pilną ar dalinę saulę, dalinį pavėsį ar pavėsį) su realiomis saulės radiacijos sąlygomis. Dauguma sodininkų susiduria su daugybe problemų (dėl saulės spindulių). Saulės kelias, medžių šešėlių poveikis, pastatų, tvorų gaminami šešėliai Viskas prisideda prie įvairių saulės spindulių. „SunCalc“ naudojimas sodininkams padės tiksliai išmatuoti fotosintetiniu būdu aktyvios šviesos kiekį konkrečioje augimo vietoje.

Sodo centruose visi augalai yra išdėstyti pagal optimalius saulės ir šviesos reikalavimus. Parduodami augalai turi pridedamą etiketę, kurioje vartotojams pateikiama informacija ir instrukcijos apie augalų sodinimą ir priežiūrą. Svarbiausias šių prekės ženklų bruožas yra nuoroda į optimalų saulės spindulį, kurio reikalauja augalas. Visuotinės apšvietimo sąlygos yra visiška saulė, dalinė saulė, dalinis arba visiškai atspalvis.

Iki „SunCalc“ išradimo, „saulės šviesos skaičiuoklė“ buvo sprendimas, kur pasodinti augalus, kaip apskaičiuota. Nebuvo veiksmingo būdo nustatyti tikrąsias saulės radiacijos vertes tam tikroje vietoje.

SunCalc“ yra saulės spinduliuotės matavimo įrenginys augalų auginimo sezono metu, tiksliai išmatuojantis fotosintetiniu būdu aktyvią (PAR) saulės šviesą.

SunCalc“ yra fotorecepcinis diodas, kuris surenka saulės šviesą / saulės spinduliuotę ir paverčia ją elektros srove. Elektros srovė imama mikroprocesoriuje, naudojant algoritmą, kuris matuoja šviesą 12 valandų.

 

„Luster Leaf“ įtaisai taip pat gaminami naudojant savo unikalius JAV patentus, pvz. Auto Calibration. Šiame puslapyje taip pat galite rasti kai kuriuos patentus:

http://patents.justia.com/assignee/luster-leaf-products-inc

 

Designed & Engineered in the USA.

  

Štai jis Video Youtube