Ražotāji
Jaunumi

1835 - „Rapitest“ Skaitmeninis instrumentas dirvožemio pH, dirvožemio temperatūrai ir derlingumui nustatyti (N-P-K).

Skaitmeninis dirvožemio pH, dirvožemio temperatūros ir derlingumo nustatymo prietaisas (N-P-K).
Ražotājs: Luster Leaf
€51,20

„Rapitest 1835“ grunto testeris pateikia tikslius matavimus ir yra sukalibruotas pagal JAV chemijos standartus.

Matuojant testerio pH, naudojamos cheminės reakcijos, žinomos kaip oksidacijos redukcija, kad būtų matuojamas pH intervalas nuo 1 iki 9, kur pradinis ramybės rodmuo yra pH 7 (neutralus). Pagrindinė jo funkcija yra greitai nustatyti dirvožemio rūgštingumą ir po vienos minutės nustatyti, ar dirvožemis yra silpnai rūgštus (šarminis), ar šarminis.

Dirvožemio derlingumo matavimo įtaisas kartu matuoja dirvožemio azoto, fosforo ir kalio (NPK) kiekį. Taikomas metodas vadinamas konduktometrija, kai taip pat naudojamos 1,5 V AA baterijos. Prietaiso dokumentuose aprašyti standartai, pagal kuriuos matuojama priemonė.

Skaitmeninis šio patentuoto kalibruoto naujo derinio įrankio rezultatų rodymas, skirtas išmatuoti dirvožemio temperatūrą (32–90 ° F = 0–32 ° C), dirvožemio pH ir dirvožemio derlingumą. Ilgas įdėjimo zondas leidžia matuoti tiesiai prie augalų šaknų. Temperatūra matuojama ° F.

N-P-K matavimas yra tarsi jų derinys - vaisingumas, o ne atskiros N, P ir K vertės.

 

Prie prietaiso pridedamas platus augalų, kurių rekomenduojamas pH, sąrašas.

 

„Luster Leaf“ įtaisai taip pat gaminami naudojant savo unikalius JAV patentus, pvz. Auto Calibration. Šiame puslapyje taip pat galite rasti kai kuriuos patentus:

http://patents.justia.com/assignee/luster-leaf-products-inc

 

Designed & Engineered in the USA.

U.S. Patent No. 8.938.381

  

 

Dirvožemio pH

Viena iš labai svarbių dirvožemio savybių yra jo pH vertė. Dirvožemio pH vertė turi įtakos medžiagų tirpumui dirvožemyje, taigi ir jų naudojimui gyviesiems organizmams. Pagal pH vertę galima išskirti šarminius (pH> 7,5), neutralius (pH = 6,4–7,4), silpnai rūgščius (pH <5,3–6,4), rūgščius (pH = 4,6–5) dirvožemius. 2), labai rūgštus (pH = 4,1–4,5) ir labai rūgštus (pH <4). Padidėjęs dirvožemio rūgštingumas sumažina daugelio medžiagų (pvz., Ca, Mg, K, Na ir kitų) tirpumą, kartais nesiekdamas būtino minimalaus pragyvenimo lygio. Optimaliausia fosforo rūgšties panaudojimas, kai dirvožemio pH yra nuo 6,5 iki 7,5. Dirvožemio rūgštingumas taip pat pablogina dirvožemio mikroorganizmų gyvenimo sąlygas. Daugumai reikia neutralios aplinkos, kad galėtų vystytis.

 

Dirvožemio pH

šarminis dirvožemis

pH > 7,5

neutralus dirvožemis

pH 6,4 až 7,4

silpnai rūgštus dirvožemis

pH 5,3 až 6,4

rūgštus dirvožemis

pH 4,6 až 5,2

labai rūgštus dirvožemis

pH 4,1 až 4,5

labai stipriai rūgštus dirvožemis

pH < 4