Ražotāji
Jaunumi

1845 - „Rapitest“ skaitmeninis dirvožemio pH matuoklis

Skaitmeninis pH yra nuo 3,5 iki 9,0. Instrukcijos ir augalų sąrašas pagal jų pH yra pateikiami naudojimo instrukcijose.
Ražotājs: Luster Leaf
€36,00

1845 - „Rapitest“ skaitmeninis dirvožemio pH matuoklis yra vertinga priemonė sodininkams. Tai apibūdinama matuojant greitį ir lengvai skaitant išmatuotas vertes ekrane.

Matuojant testerio pH, naudojamos cheminės reakcijos, žinomos kaip oksidacijos redukcija, kad būtų matuojamas pH intervalas nuo 1 iki 9, kai esant pH 7 (neutralus) indikatorius yra ramybėje. Pagrindinė jo funkcija yra greitai nustatyti dirvožemio rūgštingumą ir po vienos minutės nustatyti, ar dirvožemis yra silpnai rūgštus (šarminis), ar šarminis. Instrukcija taip pat pridedama lietuvių kalba.

Čia rasite Video Youtube

 

Prie prietaiso pridedamas platus augalų, kurių rekomenduojamas pH, sąrašas.

 

 

„Luster Leaf“ prietaisai taip pat gaminami naudojant savo unikalius JAV patentus, pvz. Auto Calibration. Šiame puslapyje taip pat galite rasti kai kuriuos patentus:

http://patents.justia.com/assignee/luster-leaf-products-inc

 

Designed & Engineered in the USA.

 

 

Dirvožemio pH

Viena iš labai svarbių dirvožemio savybių yra jo pH vertė. Dirvožemio pH vertė turi įtakos medžiagų tirpumui dirvožemyje, taigi ir jų naudojimui gyviesiems organizmams. Pagal pH vertę galima išskirti šarminius (pH> 7,5), neutralius (pH = 6,4–7,4), silpnai rūgščius (pH <5,3–6,4), rūgščius (pH = 4,6–5) dirvožemius. 2), labai rūgštus (pH = 4,1–4,5) ir labai rūgštus (pH <4). Padidėjęs dirvožemio rūgštingumas sumažina daugelio medžiagų (pvz., Ca, Mg, K, Na ir kitų) tirpumą, kartais nesiekdamas būtino minimalaus pragyvenimo lygio. Optimaliausia fosforo rūgšties panaudojimas, kai dirvožemio pH yra nuo 6,5 iki 7,5. Dirvožemio rūgštingumas taip pat pablogina dirvožemio mikroorganizmų gyvenimo sąlygas. Daugumai reikia neutralios aplinkos, kad galėtų vystytis.

 

Dirvožemio pH

šarminis dirvožemis

pH > 7,5

neutralus dirvožemis

pH 6,4 až 7,4

silpnai rūgštus dirvožemis

pH 5,3 až 6,4

rūgštus dirvožemis

pH 4,6 až 5,2

labai rūgštus dirvožemis

pH 4,1 až 4,5

labai stipriai rūgštus dirvožemis

pH < 4