Ražotāji
Jaunumi

1880 - „Rapitest“ elektroninis keturių krypčių dirvožemio pH, derlingumo (N-P-K), dirvožemio drėgmės ir saulės spindulių analizatorius.

Tai nustato dirvožemio pH, derlingumą, dirvožemio drėgmę ir saulės spindulių vertę.
Ražotājs: Luster Leaf
€51,20

Trigubo zondo technologija. Prietaisas, matuojantis jūsų dirvožemio pH, dirvožemio drėgmę, dirvožemio derlingumą ir dienos šviesos vertę.

Jūs kontroliuojate savo augalų drėgmę ties šaknimis. Neleiskite augalui išsipūsti, supūti šaknis ir mirti. Prie prietaiso pridedamas originalių JAV instrukcijų vertimas.

Dirvožemio derlingumo matavimo įtaisas kartu matuoja dirvožemio azoto, fosforo ir kalio (NPK) kiekį. Taikomas metodas vadinamas konduktometrija. Įrenginiui nereikia baterijų. Matavimo priemonės kalibravimo standartai yra aprašyti prietaiso dokumentuose.

Matuojant testerio pH, naudojamos cheminės reakcijos, vadinamos oksidacijos redukcija, kad būtų matuojamas pH intervalas nuo 1 iki 9, kai esant pH 7 (neutralus) indikatorius yra ramybėje. Pagrindinė jo funkcija yra greitai nustatyti dirvožemio rūgštingumą ir po vienos minutės nustatyti, ar dirvožemis yra silpnai rūgštus (šarminis), ar šarminis.

N-P-K matavimas yra tarsi jų derinys - vaisingumas, o ne atskiros N, P ir K vertės.

 

Prie prietaiso pridedamas platus augalų sąrašas su jų rekomenduojamu pH ir apšvietimu.

 

„Luster Leaf“ prietaisai taip pat gaminami naudojant savo unikalius JAV patentus, pvz. Auto Calibration. Šiame puslapyje taip pat galite rasti kai kuriuos patentus:

http://patents.justia.com/assignee/luster-leaf-products-inc

 

Designed & Engineered in the USA.

   

Dirvožemio pH

Viena iš labai svarbių dirvožemio savybių yra jo pH vertė. Dirvožemio pH vertė turi įtakos medžiagų tirpumui dirvožemyje, taigi ir jų naudojimui gyviesiems organizmams. Pagal pH vertę galima išskirti šarminius (pH> 7,5), neutralius (pH = 6,4–7,4), silpnai rūgščius (pH <5,3–6,4), rūgščius (pH = 4,6–5) dirvožemius. 2), labai rūgštus (pH = 4,1–4,5) ir labai rūgštus (pH <4). Padidėjęs dirvožemio rūgštingumas sumažina daugelio medžiagų (pvz., Ca, Mg, K, Na ir kitų) tirpumą, kartais nesiekdamas būtino minimalaus pragyvenimo lygio. Optimaliausia fosforo rūgšties panaudojimas, kai dirvožemio pH yra nuo 6,5 iki 7,5. Dirvožemio rūgštingumas taip pat pablogina dirvožemio mikroorganizmų gyvenimo sąlygas. Daugumai reikia neutralios aplinkos, kad galėtų vystytis.

 

Dirvožemio pH

šarminis dirvožemis

pH > 7,5

neutralus dirvožemis

pH 6,4 až 7,4

silpnai rūgštus dirvožemis

pH 5,3 až 6,4

rūgštus dirvožemis

pH 4,6 až 5,2

labai rūgštus dirvožemis

pH 4,1 až 4,5

labai stipriai rūgštus dirvožemis

pH < 4