Ražotāji
Jaunumi

1625 - „Rapitest“ skaitmeninis dirvožemio termometras

Lengvai skaitoma skaitmeninė išvestis. Pridedamos augalų daiginimo tinkamoje temperatūroje instrukcijos (anglų kalba).
€28,70
Įrenginys su nerūdijančio plieno zondu, skaitmeniniu ekranu, yra specialiai sukalibruotas matuoti dirvožemio temperatūrą nuo 32–90 ° F (32–90 ° F = 0–32 ° C). Išmatuotų dirvožemio temperatūros verčių ° F į ° C konvertavimo formulė yra Lietuvos vadovo dalis.

Prie prietaiso taip pat pridedamas augalų, kurių temperatūra tinkama daigumui, sąrašas, kai dirvožemio temperatūra yra svarbus parametras.

Atskirų daržovių sėkloms reikalinga skirtinga optimali daigumo temperatūra. Jei jų nepastebima, jie gali blogai sudygti, kai kurios augalų rūšys gali net mirti. Pvz sėjant daržoves, turime atkreipti dėmesį į tai, iš kokios platumos jos atsiranda. Atskiros ne tik daržovių, bet ir visų augalų rūšys išplito pervežimo dėka ir šiandien mes praktiškai nežinome, iš kur jos kyla.

Iš mūsų platumų išaugintos daržovės gali būti sėjamos į šaltą žemę anksti pavasarį, dar prieš žiemą. Augalai iš pietinių sričių pasodinami vėliau, o šiltus gegužės antrosios pusės laikotarpius lauke galima sėti termofilinius augalus, kilusius iš vietų, kur žiemos neužšąla. Jei norime paspartinti sodinimą, pirmiausia turime augti iš šių augalų šiltoje aplinkoje, o paskui pasodinti po pliku dangumi.

■ Žirnius, porus, morkas, aguonas, petražoles, svogūną, laiškinį česnaką, špinatus galima sėti į šaltą dirvą - nuo 5 iki 10 ° C.

■ ridikėliams sėti tinka dirvos temperatūra nuo 10 iki 15 ° C.

■ Termofilinius augalus, tokius kaip kukurūzai, pomidorai, agurkai, pipirai, melionai, moliūgai, baklažanai, galima sėti į šiltą dirvą 20–30 ° C temperatūroje.

 

Augalų sąrašas su jų rekomenduojama dirvožemio temperatūra pridedamas prie prietaiso.

 

„Luster Leaf“ prietaisai taip pat gaminami naudojant savo unikalius JAV patentus, pvz. Auto Calibration. Šiame puslapyje taip pat galite rasti kai kuriuos patentus:

http://patents.justia.com/assignee/luster-leaf-products-inc

 

Designed & Engineered in the USA.